w

Po 1.5 roku po banie, do Internetu powraca jeden z popularnych polskich streamerów Twitch

W styczniu 2021 roku miała miejsce jedna ze zdecydowanie najdziwniejszych banicji w historii polskiego Twitcha.


Boop od momentu swojego powstania, czyli od 2019 roku opisywał naprawdę wiele dziwnych banów. Ale ten nadal pozostaje w ścisłej topce, jeżeli chodzi o abstrakcję. Polski streamer został permanentnie zbanowany za uczestniczenie w kolizji drogowej podczas prowadzenia transmisji.

Jest to o tyle dziwne, że jak pokazywał streamer, to nie on spowodował kolizję. Podczas streama z wyjaśnieniami (już na Youtube), Paramaxil pokazywał nawet oświadczenie, na którym winę przyjmuje na siebie druga strona.

Twitcha jednak nie za bardzo to interesowało. Streamer ponoć dostał od TTV taką wiadomość:

“Cześć Kuba, jak pewnie wiesz, Twój wczorajszy stream został zgłoszony ze względu na to, że w Twitch mamy surowe zasady dotyczące prowadzenia samochodu. Twój kanał zostaje zawieszony. Niestety ze względu na to, ze jest to Twoje 7 zawieszenie i 3 spowodowane niebezpiecznym prowadzeniem pojazdu, jest to zawieszenie permanentne bez możliwości odwołania się. Podobną informację otrzymasz oficjalną drogą mailową. Bardzo mi przykro, że do tego doszło, rozmawialiśmy na temat tego, że powinieneś zmienić content. Szkoda. (…) Niezależnie od tego, czy jest to Twoja wina, czy wina kierującego, tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca na Twitch.”

Film z kolizji:

Powrót po 1.5 roku

Paramaxil, bo o nim oczywiście mowa, zapowiedział właśnie swój powrót. Jego kanał na Twitch nadal jest jednak zablokowany. Dlatego tym bardziej ciekawe, że streamer chce wrócić. Dla jego fanów nie jest to jednak wielkim zaskoczeniem, bo powrót był zapowiadany już kilkukrotnie.

Historia Paramaxila jest naprawdę dziwna. Streamer był jednym z topowych twórców contentu IRL, jego transmisje były dość zabawne, inne od tego, co wówczas proponowali wszyscy inni. Możliwe, że to powróci, choć bez unbana będzie raczej ciężko.

Oczywiście Paramaxil ma szansę na UB. Przyomnijmy, że TTV odwiesił swego czasu Pajalocka, niedawno swojego unbana dostał Patiro – jest więc szansa, że za jakiś czas Twitch zlituje się również nad Pramaxilem. No chyba, że ten powrót ma coś wspólnego z ustalonym wcześniej UB.