w

Po 2 latach Youtube przerwał stream, na którym był chyba każdy przynajmniej raz w życiu

Na Youtube było kilka streamów, które łączyły cały świat. Jeden z nich właśnie został przerwany.


Trudno sobie wyobrazić, że ktoś mógłby streamować bez przerwy 2 lata, ale w tym przypadku to się udało. O jaki stream chodzi? O taki, na którym puszczana była muzyka. Praktycznie każdy kiedyś wszedł na ten kanał, czy to przy okazji nauki, czy grania ze znajomymi.

Lofi Hip Hop Beats na dobre wpisało się w Youtube. W końcu stream po zakończeniu ma kilkaset milionów wyświetleń. Niestety to już koniec tej 2-letniej przygody.

Co jest powodem?

Oficjalnym powodem zakończenia transmisji jest zgłoszenie DMCA. Kanał, który śledzili wszyscy, zebrał na swoim Discordzie ponad 700 tysięcy członków, na specjalnym Reddicie udziela się 30 tysięcy ludzi. Wiele osób myśli, że to po prostu stream, ale to także wielka społeczność, która była bardzo mocno zaangażowana w cały projekt.

Co ciekawe, Youtube potwierdził, że zgłoszenie było nieprawidłowe. Platforma sama żałuje takiego obrotu spraw.

Stream nie wróci już “do żywych”, prawdopodobnie zostanie włączona nowa transmisja. Film z poprzedniej nadal nie jest dostępny.

Na pewno było to jedno z lepszych miejsc do słuchania muzyki, a ludzie bardzo chętnie wracali do tej transmisji co jakiś czas.