w

Po kilku walkach w Fame MMA i dramach kończy karierę. Oficjalny powód jest dość zaskakujący

Jedna z osób, która bardzo dużo wniosła do świata freak fightów, kończy swoją karierę.


W Fame MMA było kilka osób, które mocno dymiły. To zdecydowanie jedna z nich. Chociaż czasami było dość cringe’owo, to sprawa sądowa, wiele przepychanek i wysoki poziom sportowy sprawił, że jej walki oglądało się dość ciekawie.

To już jednak koniec, Lil Masti odchodzi ze świata walk i podaje konkretne powody. Co ciekawe, chodzi także o pieniądze, ale w inny sposób, niż mogłoby się wydawać.

Chodzi o kasę i rodzinę

Okazuje się, że Lil Mastu jest w stanie zarobić więcej, działając po prostu jako inlfuencer, niż walcząc. Poświęcenie wszystkiego na rzecz walk sprawiło, że nie miała czasu na nic innego, a jest już w momencie, w którym chciałaby się skupić na powiększeniu rodziny.

Jest to jak najbardziej zrozumiała decyzja. Walki dają spory zastrzyk pieniędzy, ale jeżeli ktoś jest w stanie zarobić więcej na innych działaniach, które nie wymagają kilku treningów w tygodniu i tak dużego poświęcenia, to raczej jest to normalne, że świat freak fightów jest wówczas nieco mniej interesujący.

Większość influ nie ukrywa, że idzie do Fame MMA czy innych federacji dla pieniędzy. Dla niektórych był to wręcz ratunek ich budżetów i wizerunków. Dla Masti najwyraźniej działa to w drugą stronę.

Internet jest w sumie zgodny, że odchodzi o jedną z najbardziej charakterystycznych osób w tym freakowym świecie, niezależnie o opinii na jej temat.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka