w

Po wczorajszej zadymie Jaś Kapela wylądował na SORze. „Dziś nie zawalczę”

Reklama

Wygląda na to, że po wczorajszej zadymie z karty walk Prime MMA 8 wypada jeden pojedynek.


Ten pojedynek jest bardzo specyficzny. Głównie przez postać Kaczora BRS, który jest ewenementem. Tylko dalej społeczność nie potrafi określić, czy bardziej go lubi, czy wręcz odwrotnie.

W każdym razie jeden z pojedynków jest obecnie zagrożony. Jaś Kapela mówi, że nie wyjdzie do dzisiejszej walki. Dodatkowo jest zamieszanie z samą formułą. Już kilkanaście godzin temu Kapela wskazywał, że Kaczor zaczął kombinować.

Jaś Kapela: Dziś nie zawalczę

Reklama

Wczoraj miała miejsce ostatnia „Zadyma” przed samą galą. Ta odbywa się już dzisiaj. I tak, Jak Kapela ścierał się kilkukrotnie z Kaczorem BRS. Trudno powiedzieć, w którym momencie, ale Jaś miał doznać kontuzji.

Na koniec pojawia się zdanie „No ale dziś nie zawalczę na Prime MMA”. W komentarzach zawodnik dodaje, że ledwo chodzi.

Czyli ten pojedynek faktycznie może wypaść. Oczywiście najważniejsza będzie opinia lekarzy i samego Prime MMA. Kiedy to się mogło stać? Trudno powiedzieć. Było kilka momentów takich, jak ten:

Video

Ale finalnie nigdzie nie widać, jak Kapela wchodzi w hoker, czy w niego wpada. I tak najlepszy moment to ten:

Video

Czy do tego pojedynku dojdzie, czy nie – trzeba czekać na oficjalną informację od samej federacji. Ale można się domyślać, że i tak zawodnicy stoczą bój. Już nie takie deklaracje widzieliśmy przed samymi galami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka