w

Pokazane całe pi**si na streamie Amadeusza. Co dzieje się w Tajlandii, zostaje w Tajlandii

Amadeusz ponownie zaliczył pewną wpadkę, tym razem jednak o wiele „ciekawszą”.


Wczorajszy stream Amadeusza na Twitchu na pewno przejdzie do historii, jako jeden z ciekawszych w tym roku, a przecież mamy już grudzień. Youtuber doskonale wie, że żeby coś się oglądało, to na streamach muszą się pojawiać kobiety.

Z tym, że obecnie Ferrari przebywa w Tajlandii, więc bywa z tym różnie. Wczorajsze „zadymy” oglądało blisko 25 tysięcy osób, co jest jednym z najwyższych wyników oglądalności w tym roku.

Co się wczoraj działo? Chłopaki przyprowadzili do swojego pokoju „panią”, która miała ich „masować”.

Co dzieje się w Tajlandii, zostaje w Tajlandii

Żeby zrozumieć, o co tam właściwie chodziło trzeba by było obejrzeć całego VOD’a. W wielkim skrócie, Amadeusz Ferrari i Natan Marcoń są w Tajlandii, skąd codziennie streamują.

Klip: WOWZA

Wczoraj zaprosili do swojego pokoju osobę, wokół której wszystko się kręciło. Finalnie influ zdecydowali się sprawdzić, czy jest to kobieta, czy mężczyzna i tak to się skończyło:

I tak w pewnym momencie 25 tysięcy osób zobaczyło wpadkę z pi**siami. Oczywiście, że mamy dokładny moment, choć ostrzegamy, że nie jest to content dla wszystkich.

Link w całości (chodzi tutaj o drugą sytuację. Na początku też jest podnoszona koszulka, ale to za drugim razem widać wszystko) – KLIK.

Stream został zakończony kilka minut później, więc trudno powiedzieć, co tam się finalnie stało i do czego doszło. Oczywiście widzowie mogą się domyślać, że po prostu wszyscy się rozeszli, skoro nie było już trzeba robić contentu, ale kto wie..

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka