w

Pokimane ujawnia, ile osób zostało zbanowanych na jej kanale Twitch i to nie licząc botów

Pokimane nadal jest najpopularniejszą streamerką na Twitchu, choć na świecie wyprzedziła ją jakiś czas temu Valkyrae, streamująca na Youtube.


Pokimane ma tym momencie ponad 7.6mln obserwujących. Streamerka miała kilka różnych dram, związanych przede wszystkim z jej związkiem i zachowaniem, natomiast finalnie raczej nic jej zbytnio nie zaszkodziło.

To prawdopodobnie podczas tych dram moderacja nakładała najwięcej blokad, natomiast ogólna liczba banów na pewno może zdziwić. Nie jest to bowiem kilka, ani kilkadziesiąt tysięcy, a znacznie więcej.

Ile banów rozdano na kanale Pokimane?

Ostatnio na Twitchu popularne zrobiły się streamy z przeglądania próśb o odbanowanie. Zawitało to także do Polski, więc pewnie część już kojarzy, o co chodzi. Podczas jednej z takich transmisji widzowie zapytali Poki, ile w sumie ludzi ma bany na jej kanale.

Streamerka sama nie była pewna, więc spytała moderacji. Pokimane była pewna, że większość zbanowanych to boty, ale jak się okazało i bez nich liczba zbanowanych jest naprawdę ogromna.

Łącznie ma to być bowiem około 350 tysięcy kont prawdziwych użytkowników. Warto jednak pamiętać, że streamerka transmituje od kilku dobrych lat. Obserwują ją miliony, a w ostatnich miesiącach odwiedzało ją średnio około 19 tysięcy widzów.

Trudno powiedzieć, jak to wygląda w Polsce, natomiast wątpliwe, by ktokolwiek przekroczył chociażby 100 tysięcy banów. Może ewentualnie osoby, które miały jakieś ogromne dramy, ale na TTV raczej takich nie było. Oczywiście zdarzały się duże, ale nie angażowały setek tysięcy ludzi. To jednak pokazuje, jak ogromny jest zagraniczny Twitch w porównaniu do naszego polskiego.