w

Pokimane zaliczyła zabawną wpadkę. Zaczęła streamować na kanale zupełnie innego streamera

Pokimane, jedna z najpopularniejszych streamerek na świecie zaliczyła małą wpadkę.


Czasami nawet te najpopularniejsze osoby się zapominają, albo czegoś nie dopilnują. Tak było w przypadku Pokimane. Streamerka standardowo uruchomiła transmisję na kilka minut przed pojawieniem się i poszła załatwiać swoje sprawy (przygotowanie kawy etc.)

Gdy wróciła do komputera nieźle się zdziwiła, na jej czacie nikt bowiem nic nie pisał – standardowo, gdy dany streamer uruchamia transmisję, to po chwili pojawiają się na niej pierwsze osoby. Tutaj czat był martwy.

Po chwili wszystko stało się jasne

Po kilku minutach Poki zorientowała się, że faktycznie stream leci, ale u zupełnie innej osoby. Widzowie Mizkif’a byli nieźle zdziwieni widząc charakterystyczne dla Pokimane intro.

“O kur… Jestem na złym streamie, bardzo przepraszam, bardzo, bardzo przepraszam” – transmisja została przerwana i rozpoczęła się już w odpowiednim miejscu.

Oczywiście nic wielkiego się nie stało, za coś takiego nie ma bana – choć wiele osób mylnie interpretuje streamowanie na czyimś kanale jako niezgodne z regulaminem. Jeżeli jego właściciel na to zezwala, to nie ma groźby banicji.