w

Polak o Szymoolu, jednym ze streamerów: “Za każdym razem, gdy zobaczę śmiecia, będzie dostawał w piz*ę”

Adrian Polak mocno wypowiedział się o Szymoolu, jednym ze zbanowanych już streamerów Twitch.


Każdy, kto regularnie oglądał Szymoola, wiedział, że ten nie przepada za Adrianem Polakiem. Często nawiązywał do niego na streamach, co finalnie docierało również do Polaka. Większa ilość osób dowiedziała się o tym podczas spiny, kiedy to Polak splunął w stronę Szymoola:

Dzisiaj wiadomo, że Szymool jest numerem jeden, jeżeli chodzi o potencjalnego przeciwnika, jakiego chciałby w oktagonie zobaczyć Polak.

Polak vs Szymool

Adrian podczas jednego z wywiadów stwierdził:

Jest to gość, który bardzo zaszedł mi za skórę. Jestem osobą, która stara się jednak panować nad swoimi emocjami. Gdy go widzę, automatycznie mam ochotę urwać mu łeb. Próbowałem rozwiązać ten konflikt na sportowo(…), jednakże jest obsr*ńcem, potrafi mnie tylko wyzywać na streamach, gdy dochodzi do czegoś, to spie**ala i nie chce przyjąć ze mną walki(…).

Polak mówi, że to Szymool jako pierwszy zaczął go zaczepiać, obrażać i obecnie Szymek podobno nie chce podjąć z nim walki.

(…) ja takim śmieciom nie będę odpuszczać, za każdym razem, gdy tego śmiecia zobaczę na żywo, to będzie dostawał w pi*dę(…).

Adrian dodatkowo dodaje, że jeżeli Fame da Szymoolowi walkę z kimś innym, to Polak na konferencji postara się, by do tej walki nie doszło.

(…)to mu tak wpie**olę na konferencji, że do tej walki nie dojdzie.

@MMA-bądź na bieżąco

Komunikat Polaka jest jasny, według niego Szymool odmawia walki, nie chce jej przyjąć, mimo że oferta ze strony Adriana jest cały czas taka sama – ten chciałby wyjaśnić konflikt w oktagonie. Trzeba jednak pamiętać, że to tylko perspektywa Polaka i być może Szymool ma ciekawszych przeciwników, z którymi mógłby zawalczyć.