w

Polska youtubera tak zaszła ludziom za skórę, że zbanowano jej popularny profil na Instagramie

Fot. https://youtu.be/DhelJP6B2_s

Jedna z polskich infuencerek miała ostatnio tak wiele kontrowersyjnych sytuacji, że jej Instagram został zbanowany.


Queen of the Black to popularna youtuberka, która zgromadziła na swoim kanale blisko 150 tysięcy subskrypcji. Niedawno cały polski Internet żył sytuacją jej psa, który jej zdaniem wymagał pilnej operacji.

Finalnie po wielu dziwnych zwrotach akcji sprawa trochę przycichła, jednak zdecydowanie nie jest to jej koniec, bowiem nadal zajmuje się tym prokuratura, zresztą na prośbę youtuberki. Trudno jednak stwierdzić, czy w ogóle sprawa zostanie przyjęta.

Youtuberka straciła swój Instagram

Najprawdopodobniej do zbanowania Instagrama doprowadziły osoby trzecie, choć nie jest do końca pewne, w jaki sposób. Bardzo możliwe, że chodzi o masowe zgłaszanie, ewentualnie po prostu zgłaszanie treści, jakie pojawiały się tym profilu. A były one dość kontrowersyjne.

Julia potwierdziła, że jej profil jest zbanowany. Na swoim innym koncie skomentowała (pisownia oryginalna):

Dzięki tak wiem ze usunęli mi instagrama teraz ja w ogóle się poddaje mam dość. 2 rzeczy na które pracowałam tak długo zostały mi odebrane, wygraliście brawo!

Trackery śledzące ilość obserwujących już nie działają, bowiem profilu zwyczajnie nie ma. Obecnie można natomiast dojść do informacji, że profil miał pomiędzy 200 a 300 tysięcy obserwujących.

Czy profil powróci? Istnieje taka szansa, natomiast jest to zależne od specyfiki samego bana – czy został on nałożony za sprawą osób trzecich i o jakie przewinienie konkretnie chodziło. Odbudowanie tak dużego Instagrama będzie niesamowicie trudne, o czym youtuberka doskonale wie, pisząc, że ma dość i się poddaje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka