w

Polska youtuberka – narzerzona Nitro – potwierdza, że zrobiła sobie operację pier*i

Jedna z popularnych polskich youtuberek, znanych między innymi ze swojego związku z innym youtuberem, w Q&A potwierdziła, że zdecydowała się na operację.


Wiadomość o operacji Sandry nie była dla jej widzów zaskoczeniem. Youtuberka wielokrotnie o tym wspominała i finalnie do tego doszło. Efekt jej zdaniem jest naturalny i na tym jej zależało. Slythi wszystko wyjaśnia w najnowszym odcinku, negując wszystkie dziwne teorie odnośnie jej zniknięcia.

Wokół Nitra zawsze było i będzie wiele różnego rodzaju komentarzy i domysłów. Wystarczy wspomnieć, że para kiedyś była podejrzewana o usunięcie dziecka – wówczas Nitro nagrał film, w którym przedstawił swojego syna.

Sandra odpowiada na pytania

Wokół tej pary jest wyjątkowo dużo pytań, doszukiwania się powiązań pomiędzy innymi youtuberami, które nigdy do niczego nie prowadzą. Szczególnie że tak samo Sandra, jak i Sergiusz nie unikają tych trudnych pytań.

W najnowszym odcinku Sandra mówi:

(…)zdecydowałam się na operację powiększenia biustu. Tak chciałam, tak czułam(…). Czemu o tym nie mówiłam? Nie wiem, nie leży to w mojej naturze, żeby o tym mówić. Czy będzie z tego film? Uważam, że bez sensu jest robić taki film, tym bardziej, że nie nagrywałam niczego w szpitalu, niczego z zabiegu, niczego po(…).

Przy okazji warto wspomnieć, że Sandra wypowiedziała się na temat ewentualnej walki na Fame MMA. Na ten moment jest na nie, ale jak sama mówi, może kiedyś dojdzie do wniosku, że chciałaby się w tym sprawdzić.