w

Polska youtuberka usuwa OnlyFans i rozważa pójście do normalnej pracy

Coraz więcej osób ze świata Youtube wspomina o normalnej pracy. To jedna z nich.


Obecnie polskie influencerki i influencerzy wcale nie mają lekko. Tzn. na tym rynku jest coraz większa i większa konkurencja, efektem czego jest dosłownie walka o wyświetlenia i atencję widzów. „Normalna praca” to nadal w odniesieniu do youtuberów często przytyk, natomiast nie jest to nic niezwykłego.

Nolif wprost mówi, że usuwa swoją niebieską platformę. Jednocześnie jest to ponoć jedyne źródło zarobków. Jak słyszymy na filmie:

Na pewno niebieska platforma jest obecnie jedynym miejscem, w którym zarabiam tak szczerze, bo wszędzie wyświetlenia leżą. Ja sobie zdawałam sprawę, że po korekcie może to tak wyglądać. Nie wiedziałam, że to będzie aż tak drastyczny spadek.

Nadal to 1000 dolarów

Reklama

Faktycznie, wyświetlenia mocno spadły. Jednym z kierunków może być Twitch, ale tam też nie ma lekko. Dlatego Nolif rozważa pójście do normalnej pracy. W tym momencie nie potrzebuje już niebieskiej platformy i nie chce utrzymywać się tylko z niej.

Video

Film: https://youtu.be/4sY6X9qDxGw

Rozwiązaniem mógłby być nowy kanał i dodawanie treści już w ogóle niezwiązanych z przeszłością. Wiele osób na tych kanałach Nolif zna ją jako Piotrka. Też kręcenie się wokół tylko jednego tematu nie pomaga, nawet na zewnętrznych kanałach.

Kanał mający 1,3 miliona subskrypcji (choć suby obecnie niewiele znaczą) notuje po kilkanaście tysięcy wyświetleń na odcinek.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka