w

Polski streamer założy OF. W cieniu pozwu ma plan rozwinąć branżę filmów 18+ w Multipli

Jeden z polskich streamerów, który w ostatnich miesiącach wywołał nieco kontrowersji, ma konkretne plany na branżę 18+.


Streamerzy stosunkowo często podejmują decyzję o rozwinięciu swojej działalności w różnych obszarach. Szczególnie dzieje się to w momencie, gdy dana osoba zostaje zbanowana na Twitchu. Wtedy zaczyna się kombinowanie.

W tym konkretnym przypadku drzwi do branży 18+ otworzyły się w pewnym sensie same. Oczywiście mowa tutaj o Paramaxilu, przypomnijmy, że jego filmy z innym mężczyzną wyciekły do sieci, o czym szybko dowiedziała się cała Polska.

Konto na OF to tylko początek

Paramaxil już wcześniej komentował, że zastanawia się nad kontem na OF i jednocześnie rozwinięciem branży filmów 18+. Jego zdaniem Polska ma naprawdę słabo rozwiniętą tę strefę, o czym streamer mówił ponownie podczas Cage Fame MMA.

Zabawne, że pojawia się tutaj także motyw Multipli. W pewnym momencie streamer miał trzy takie samochody, a mowa o tego typu projekcie była jeszcze na Twitchu podczas jeżdżenia sejakiem. Ciekawą informacją może być również pozew.

Potwierdza się, że Paramaxil pozwał osobę, która opublikowała filmy z jego udziałem. Czy jest to zaskoczeniem? Zdecydowanie nie, natomiast na pewno będzie to jedna z ciekawszych spraw w polskim Internecie.

Co będzie dalej z karierą Paramaxila? Widać, że ludzie bardzo go polubili po całej tej akcji – w Fame MMA zadaje trafne pytania, ma swój styl i nie ma problemu z mówieniem o rzeczach, które dla innych są w jakiś sposób krępujące.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka