w

Polski youtuber, od którego to wszystko się zaczęło, niedługo wychodzi z więzienia. Minął rok

Lata temu wszyscy oglądali wywoływanie duchów czy „palenie firany”. Polski youtube tak się jednak zmienił, że dzisiaj trudno sobie wyobrazić coś takiego.


Niektórzy z tych dawnych czasów dzisiaj mają permanentne bany na Youtube, inni nadal muszą borykać się z zarzutami, a jeszcze kolejni siedzą w więzieniu. Nikt chyba nie sądził, że tak skończy się spór Magicala z Rafonem.

Co by nie mówić o Magicalu, to całe te patostreamy tak naprawdę zaczęły się od niego. To on w pewnym momencie pobijał rekordy Polski w ilości osób na streamach. Wszystko to jednak szybko się skończyło.

Magical niedługo wychodzi

W grudniu zeszłego roku Magical został doprowadzony do więzienia, gdzie odbywa karę roku ograniczenia wolności. Czas temu dość szybko zleciał i youtuber niedługo powróci. Można się domyślać, że znowu pojawią się streamy, a Rafon będzie co chwilę wywoływany do walki.

Trudno jednak powiedzieć, czy dalej po tylu latach ktoś będzie tym zainteresowany. Internet mocno się przez ten okres zmienił i niektóre zachowania nie są już kompletnie akceptowalne, co pokazała ostatnia sytuacja z Nitrem.

Streamy zapewne wrócą gdzieś w styczniu. Na pewno będzie głośno o tym na TikToku, bo sam Youtube nie będzie pchał klipów z Urzędniczej – teoretycznie YT usuwa kanały, jakie tworzył i na których aktywnie działał Magical.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka