w

Polski youtuber odpowiada w sprawie “softa” dziewczyny otrzymanego podczas jednej z gal

Do dość zabawnej sytuacji miało dojść na KSW, podczas której polski youtuber dostał tzw. “softa”.


Nie jest żadnym zaskoczeniem fakt, że popularni youtuberzy dostają od dziewczyn różnego rodzaju zdjęcia. Dzieje się to od lat i nikogo to za bardzo nie dziwi. Ostatnio jednak jeden z polskich youtuberów przeglądał swoje wiadomości w miejscu “publicznym”, jakim jest gala KSW.

W efekcie postronne osoby mogły zobaczyć to zdjęcie. Jedna z osób, które zapewne patrzyły w telefon youtubera, napisała o sprawie na swoim Twitterze. Oczywiście z miejsca stało się to viralem, na który youtuber odpowiedział.

Soft podczas gali

Youtuberem, o którym mowa, jest Kacper Blonsky. To właśnie na jego telefon przyszedł “soft” od jakiejś dziewczyny. Mężczyzna ustosunkował się do tego na swoim Twitterze i napisał:

Faktycznie patrzenie komuś w telefon jest dość niestosowne. Z drugiej strony oglądanie takich wiadomości w miejscu publicznym, będąc popularną osobą, jest dość ryzykowne i zapewne Kacper zdaje sobie z tego sprawę. Gdyby jednak ktoś to nagrał, to mógłby być z tego spory “kwas”. A tak skończyło się na wymianie wiadomości na Twitterze.

Na wpis odpowiedziało kilku youtuberów, raczej w lekkim tonie. Oczywiście Nitro klasycznie dla siebie zaproponował wysyłanie tego typu zdjęć na jego profil.

Takie sytuacje w przeszłości już się zdarzały i zapewne będą zdarzać dalej. Nie ma w tym zbyt wiele kontrowersji, dlatego zaskakujące, że ta sprawa jest tak bardzo popularna wśród osób używających TT.