w

Polski youtuber OjWojtek pokazał, jak wygląda jego dziewczyna

OjWojtek w najnowszym filmie pokazał, jak wygląda jego partnerka. W sumie trudno byłoby to ukryć, bo odcinek cały został stworzony we dwójkę.


OjWojtek to w tym momencie jeden z kluczowych polskich youtuberów. Jego filmy według wielu osób stoją na bardzo wysokim poziomie. Youtuber nie dzieli się za bardzo szczegółami ze swojego prywatnego życia, ale postanowił, że zacznie tworzyć content ze swoją dziewczyną.

I tak, został założony jej Instagram, gdzie pojawiło się pierwsze zdjęcie. Oprócz tego dziewczyna pojawiła się w odcinku, czy też bardziej go współtworzyła.

OjWojtek – dziewczyna

Nie jest to jakieś niesamowite wydarzenie, ale ludzie w sumie spodziewali się właśnie “normalnej” dziewczyny.

Często po konkretnych typach youtuberów widzowie mogą w miarę określić, czego dany twórca oczekuje i jaką może mieć partnerkę. Tak było chociażby z Wojtkiem Golą. Tam pojawiło się mnóstwo komentarzy mówiących, że dokładnie tak widzieli jego partnerkę.

Na ten moment partnerka OjWojtka ma na Instagramie niecałe 350 obserwacji, co może być pewnym zaskoczeniem. W końcu film zebrał ponad 322 tysiące wyświetleń, a liczba ta ciągle rośnie.

https://www.instagram.com/liberaviktoria/

W sumie profil to jedno zdjęcie normalne i jedno profilowe.

Skoro podany został Instagram i to taki świeżo założony, to zapewne dopiero początek przygody z Youtube.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka