w

Polskie basenowe streamy, czyli wpadka Natana z Tajką w basenie. Na Twitchu już byłby za to ban

Gdyby ktoś powiedział, że 2022 rok będziemy żegnać z takimi rzeczami, to nikt by w to nie uwierzył.


Opisywaliśmy naprawdę dziwne wpadki, mniejsze i większe, natomiast to jest już inny poziom. W ogóle sam fakt tego, że Natan i Ferrari zrobili coś w stylu basenowego streama już jest rozbrajający, natomiast wpadki podczas niego osiągają jakieś absurdalne liczby.

Głównie dlatego, że „widać tam zbyt dużo”. Na Twitchu z pewnością byłby już za to ban, natomiast Kick spokojnie na ten moment na to zezwala. Może się to zmieni w przyszłości, natomiast obecnie platforma może się cieszyć z tak dużych liczb.

Ludzie ogólnie oglądają te transmisje bardzo chętnie, wywołuje to wiele emocji i to właśnie chodzi. Średnio na tych streamach jest po kilkanaście tysięcy ludzi. Gdy dzieje się coś ciekawego, to liczby idą powyżej 20 tysięcy.

Wpadka podczas „sparingu”

Natan robił coś w rodzaju sparingu z Tajkami w basenie – tak, dobrze czytacie i nie jest to pomyłka. Podczas niego jedna z Tajek „pokazała za dużo”, oczywiście mamy pełną wersję. Ta bezpieczna wygląda tak:

Klip: Besiu SHOTY

Klipy są zasłaniane prawdopodobnie po to, by były chętniej oglądane. Tak poważnie, to niewiele tam widać, ale wersja, o którą prosi kolega – KLIK

Twitch na pewno by to zbanował i to z wielu powodów. Nawet nie chodzi o to, że widać tutaj za dużo, ale sam content jest zwyczajnie na tyle kontrowersyjny, że TTV raczej by się na niego nie zgodził, przynajmniej nie w dłuższej perspektywie czasu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka