w ,

Polskie streamerki Twitcha pokazujące dekolty zbanowane po czterech streamach

W Polsce takie transmisje też się pojawiają, ale są stosunkowo szybko banowane.


Za granicą streamy, na których dziewczyny chwalą się dekoltem w strojach kąpielowych to kompletna normalność. W Polsce wielokrotnie można było usłyszeć, że nikt się nie odważy zrobić tego samego.

Tyle, że są dziewczyny, które decydują się na poprowadzenie takich transmisji. Są one po prostu często banowane, czy to za brak moderacji czatu, czy za pokazywanie dekoltów w bieliźnie, a nie strojach kąpielowych (tak, dla Twitcha to ważna różnica, która może decydować o banie).

Ban po czterech streamach

Ta streamerka nawet nie zdążyła się rozkręcić. Rekordowo podczas transmisji 11 lipca oglądało ją i jej koleżankę 154 osoby. Została jednak zbanowana zaledwie dzień później. Za co? Widząc to nie trudno się domyślić.

(Do streamerów, nie radzimy oglądać, można za to dostać bana)

Dlaczego skoro było to na Twitchu, to zasłaniamy twarze? Mieliśmy w przeszłości już kilka sytuacji, gdy ktoś na TTV robił coś nierozsądnego i potem tego żałował. W tym przypadku mogło być tak samo.

Stream został zbanowany prawdopodobnie za naruszenia regulaminu, ale możliwe też, że chodziło o mass-reporta, czy niemoderowanie czatu. Jeżeli ktoś Wam powie, że nikt w Polsce się nie odważy, to zdecydowanie nie jest to prawdą. Po prostu w naszym kraju rzadko kiedy takie streamy stają się popularne i są w stanie przetrwać dłużej, niż kilka dni.

MOMENT OTRZYMANIA BANA

Konto na Instagramie powiązane z nickiem zostało usunięte.