w

Popo, jeden z popularnych polskich streamerów Twitch pokazał swoje zarobki z donejtów

https://www.twitch.tv/popo

Popo jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. Podczas dzisiejszej transmisji pokazał widzom, ile zarobił z samych donejtów.


Temat zarobków na Twitchu to naprawdę bardzo skomplikowana sprawa. Streamerzy coraz rzadziej zarabiają bezpośrednio z Twitcha, reklam, donacji, czy subów. Większość zarobków pochodzi raczej ze współprac i projektów, które udaje się realizować za sprawą osiągniętej na Twitchu popularności.

Twitch przez wiele miesięcy miał problemy z reklamami, co dało streamerom do myślenia. Ci musieli bardziej skupić się na współpracach i swoich projektach, przestając tak bardzo uzależniać swoje wypłaty bezpośrednio od TTV.

Ile Popo zarobił w październiku?

Popo oglądał dzisiaj materiał Sylwestra Wardęgi, na którym widoczne były zarobki “Gurala”, ten według panelu w miesiąc, w 2020 roku zarobił łącznie 24 tysiące złotych i to już po prowizji.

Popo po prośbach widzów pokazał swoje zarobki sprzed miesiąca. W sumie było to 755 dolarów, co w przeliczeniu daje oko 3130 złotych. Czy jest to dużo, czy mało, na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam.

https://www.twitch.tv/popo

Warto tutaj wspomnieć, że Popo streamował w październiku 36 godzin, a przynajmniej tyle pokazuje Twitch Tracker.

https://twitchtracker.com/popo

Zarobki w Internecie dawno przestały być tematem tabu, mówi się o tym raczej otwarcie i bez skrępowania. Szczególnie na Twitchu.