w

Popularna instagramerka skrytykowana za stworzenie świec ze swoją podobizną jako świętą

Popularna instagramerka Nikita Dragun została niesamowicie skrytykowana za swój pomysł wydania świeczki z własną podobizną.


Influencerzy często wpadają na szalone ich zdaniem pomysły. Tym razem w sklepie Nikity Dragun pojawiła się świeczka, która wywołała naprawdę dużą falę krytyki.

Wszystko dlatego, że świeczka przedstawia instagramerkę dokładnie tak, jakby była świętą. Jednych to bawi, innych oburza.

Dragun Beauty z nietypową świeczką

W sklepie influrencerki “Dragun Beauty” można kupić specjalną świeczkę, która swoim wyglądem przypomina świece, jakie można zobaczyć przykładowo w kościele. Chodziło o pobudzenie widowni i to zdecydowanie się udało.

Influencerkę śledzi 7.3 miliona osób, więc raczej wszyscy doskonale znają jej poczucie humoru. Osoby niezorientowane w sytuacji mają jednak ze świeczką kilka znaczących problemów. Niektórzy wprost wskazują, że jest to zwyczajnie profanacja.

Jak rozwinie się ta sytuacja? Prawdopodobnie nijak. Wszyscy przywykli już do podobnych, kontrowersyjnych akcji. Sama Nikita po prostu sobie z tego żartuje.