w

Popularna Polka z pomarańczowej platformy ze streamem z plaży. Teraz to streamerka

Reklama

Jedna z dość popularnych polskich aktorek filmów przeznaczonych dla osób starszych pojawiła się na Twitchu.


Na Twitchu pojawia się coraz więcej dziewczyn, które znane są z pomarańczowej platformy. Co ciekawe, część streamerek idzie właśnie w content znany z tej strony, a niektóre z niej wręcz rezygnują na rzecz streamowania.

W tym przypadku trudno mówić już o rezygnacji, ale faktycznie „Bogini Gypsy Queen” zmienia kierunek swojej „kariery”. Do tej pory znana była głównie z filmów na PH, natomiast teraz chce iść w rap i najwyraźniej streamowanie.

Na PH ma ponad 54 tysiące subskrypcji, a jej filmy obejrzane zostały 35 milionów razy.

Transfer z pomarańczowej platformy

Reklama

Transferów tego typu jest ostatnio coraz więcej. Ogólnie widać, że Twitch stał się miejscem, gdzie popularne dziewczyny na luzie mogą się odnaleźć. Te od razu są namierzane przez społeczności, które bardzo chętnie oglądają streamerki, szczególnie z taką przeszłością.

Reklama

Sama Bogini Gypsy Queen ma zamiar w ogóle odejść od filmów na pomarańczowej platformie i zająć się bardziej muzyką.

W ogóle pod tym wpisem pojawiło się wiele wiadomości, że ludzie będą tęsknić. „Fani zawiedzeni”.

Tu warto wspomnieć, że jej utwór z Sobotą w 2 tygodnie zdobył mniej, niż 60 tysięcy wyświetleń.

Jak widać, Twitch też się do tego łapie. Możliwe, że TTV jest po prostu jednym z planów aktorki na przejście w content bardziej przyjazny. Co ciekawe, kiedyś już streamowała na Twitchu i oglądało ją całkiem sporo osób.

Ostatnia transmisja z plaży nie zdołała jednak przebić sensownej liczby widzów i peak wyniósł mniej, niż 30 osób. Gdyby było tam coś ciekawszego, niż chodzenie po mieście, to pewnie byłby to jeden z popularniejszych streamów na Twitchu. Aktorki z PH mają w końcu możliwości, a w Polsce nadal nie ma typowych streamów basenowych oprócz kanału Michała Gały.

Video

Video

Pytanie, czy to już nie jest pewien ruch dziewczyn z PH. W sumie to już 3. aktorka w ciągu zaledwie miesiąca, która zmienia platformę na Twitcha.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka