w

Popularna streamerka na Twitchu zalicza wpadkę i dostaje bana. Rozpiął się jej kostium

Typowo basenowa streamerka zaliczyła wpadkę podczas swojej transmisji na plaży. Twitch zdecydował się ją zbanować.


To akurat przykład dość popularnej streamerki Twitch, która znana jest nie tylko z basenów. W sumie obserwuje ją blisko 300 tysięcy ludzi, a na streamach pojawia się kilkaset osób.

To jedna z prawdziwych wpadek, które nie były planowane. Dziewczyna wybrała się na plażę i nic nie wskazywało, że dostanie bana. Cóż, a jednak.

Ban za wpadkę

Ban jest wprost za wpadkę z rozpiętym kostiumem kąpielowym, który ujawnił za dużo. Widać, że dziewczyna nie miała zamiaru niczego pokazywać, szybko się zakrywała i potem przepraszała. Niewiele to dało, bo jej kanał został zbanowany.

Teraz została już odbanowana. Ban trwał 24 godziny. Link, o który prosi kolega – KLIK. To jeden z przykładów faktycznej wpadki, która nie była raczej planowana. Jej streamy to głównie rozmowy z widzami i czasem właśnie wyjście na plażę.

Cóż, kara jest dość mała, a rozgłos zapewniony. Oczywiście przy skali 300 tysięcy obserwujących już niewiele to zmieni, ale zawsze coś. Od ostatniego streama, czyli od wpadki 1 maja, streamerka jeszcze nie uruchomiła transmisji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka