w

Popularny polski streamer skazany na rok więzienia. Jego mama również musi odbyć taką karę

Jeden z popularnych polskich streamerów skazany na rok więzienia.


Daniel Magical, bo o nim mowa, nie uniknie więzienia. Jak donosi torun.naszemiasto.pl streamer został prawomocnie skazany na rok więzienia i za chwilę będzie się musiał w nim stawić. Jest to efekt tego, że Magical nie wywiązywał się z tego, co miał zrobić.

Chodzi tutaj o nieuczestniczenie w streamach, na których pojawia się alkohol, znalezienie pracy zarobkowej, brak przejawów agresji i utrzymywanie kontaktu z kuratorem, od którego podobno od miesięcy nie odebrał telefonu.

Teraz Magicala i jego mamę czeka więzienie

Podobnie sprawa ma się z mamą streamera, która będzie musiała odbyć karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Tutaj chodzi konkretnie o znęcanie się nad Jacą. Sprawa jest podobna, “Goha” miała powstrzymać się od picia alkoholu, pójść na terapię i nie brać udziału w streamach, gdzie pojawia się alkohol, przemoc etc. Jak czytamy, mama Magicala również nie podołała.

W efekcie oboje trafią do zakładów karnych. Daniel na rok, jego mama na 8 miesięcy. Sprawa ta wydaje się już przesądzona, bowiem wyrok jest prawomocny, a kary są odwieszone.

Co się teraz stanie? Oboje dostaną niedługo wezwanie do stawienia się w więzieniach, jeżeli przez dwa tygodnie nie odbiorą awizo, wówczas może doprowadzić ich policja. Magical nadal ma jednak jakąś tam szansę, gdyby wnioskował o odroczenie kary czy dozór elektroniczny.