w

Popularny polski youtuber z 1.8mln subskrypcji ukrył wszystkie filmy, zostawiając tylko jeden

Jeden z popularnych polskich youtuberów zdecydował się ukryć wszystkie swoje filmy. Obecnie na jego kanale jest dostępny tylko jeden materiał.


W polskim Internecie jest przynajmniej kilka osób, które wszyscy dobrze kojarzą. Chodzi tutaj o tych “rdzennych” polskich youtuberów, którzy tworzyli całą scenę. Kilku z nich, jak chociażby Gimper nagrało swoje rozliczenie z przeszłością.

Teraz kolejny youtuber zdecydował się na taki krok. W tym celu wszystkie filmy na jego kanale zostały przełączone na niepubliczne i są dostępne tylko w przypadku, gdy macie do nich bezpośredni link – przykładowo poprzez playlisty.

Kolejne rozliczenie z przeszłością na polskim Youtube

Youtuberem, który zdecydował się na taki krok jest Mandzio. Influencer, który przez długi czas nagrywał na Youtube, potem miał przygodę z Twitchem, połączoną jednocześnie z Twitterem i jego dość oryginalnymi zdjęciami.

Film ten jest głównie poświęcony zmaganiom youtubera z wagą, jej wpływem na psychikę i tak naprawdę każdy aspekt życia influencera. Materiał ten na pewno jest ważny, rozpoczyna bowiem nowy etap i pokazuje, że tak naprawdę nigdy nie jest za późno na podjęcie walki.

Mandzio przez lata był postrzegany jako “ten większy”, postanowił jednak zerwać z tym wizerunkiem, bardzo mocno schudł i jak sam mówi, stał się lepszą osobą.

Mandzio zdecydowanie jest jedną z osób, która ma przed sobą jeszcze długie lata działalności w sieci. Ostatnio było widać, że musi złapać oddech, jego kanał notował średnie wyniki, ale to też miało związek z przygotowaniami do tego materiału.