w

Powstaje mini-serial o Bandurze. Twórcy grupy Bungee

Reklama

Okazuje się, że kolejny youtube będzie miał swój dokument, konkretnie mini-serial.


Canal+ zajęło się stworzeniem kilkuodcinkowego serialu, który będzie traktował o postaci Bandury. Naturalnie pojawiło się wiele porównań z filmem Buddy, natomiast to chyba nie ten kierunek. Sam dokument o Bandurze ma mieć klimat mini-serialu.

Czy to będzie nowa moda? Możliwe, że tak. Bungee ma bardzo mocną i oddaną społeczność, a dokument o Bandurze idealnie powinien się zgrać ze współpracą na linii Canal+ i Fame MMA.

Serial o Bandurze

Reklama

Canal+ najwyraźniej chce mocniej wejść w ten świat youtuberów i ogólnie influ. Faktycznie jest to ten podmiot, który jest bardzo aktywny w temacie trendów.

Video

Film: https://youtu.be/Twtal9WlYRg

Można się spodziewać, że premiera to kwestia kilku miesięcy. Materiał dalej jest nagrywany. Wszystkie szczegóły, o których chciał mówić Bandura, znalazły się na kanale AntyFakty. Większość ludzi podejrzewa, że może to być nowy trend – nagrywanie tego typu materiałów we współpracy z influ.

Niektóre historie naprawdę są spoko, inne może niekoniecznie. Dzięki temu można natomiast promować te dobre wartości, stojące w sprzeczności do tego, co jest obecnie najpopularniejsze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka