w

Problemy finansowe youtubera z byłej Ekipy Friza? Samochód na sprzedaż

Uszczypliwi powiedzą, że youtuber zaczął mieć problemy finansowe. Jego fani skontrują, że każdy przecież może zmienić samochód i nie oznacza to niczego niesamowitego.


Sprzedaż samochodu niekoniecznie musi oznaczać jakieś problemy finansowe, ale ludzie uwielbiają budować taką narrację przy okazji właśnie Tromby czy ogólnie osób z byłej Ekipy Friza. Tromba może po prostu zmieniać samochód.

W każdym razie rzeczywiście jego Mercedes jest obecnie do sprzedania czy też do przejęcia leasingu. Co ciekawe, pojawia się tutaj szczegółowa informacja o tym, ile Tromba musiał płacić (przed odjęciem podatków etc.).

Tromba sprzedaje samochód

Jeżeli chodzi o cenę katalogową, to wynosiła ona 640 tysięcy złotych. Miesięcznie do spłaty zostały 34 raty po 7,9 tysiąca złotych.

Trudno powiedzieć, czym obecnie zajmuje się Tromba, oprócz swoich mediów społecznościowych. Na jego kanale filmy pojawiają się bardzo sporadycznie.

Ostatnio nawet Boxdel mówił o Trombie jako o przepłaconym zawodniku Fame MMA. Jeżeli więc powróci do walk, to pewnie już po mniejszych stawkach. Youtuber na razie walczył na dwóch galach, przeciwko Gimperowi (wygrana) i Marcinowi Dubielowi (przegrana). Ostatni raz w oktagonie pojawił się rok temu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka