w

Przepiękna reakcja Fagaty na propozycję zagrania w filmach dla dorosłych. Youtuberka „ma dość”

Fagata jest youtuberką, która wzbudza ogromne emocje. Głównie przez wzgląd na to, co robiła i jak się zachowywała po całej dramie z głosówkami.


W świecie freak fightów są osoby, do których pytania krążą tylko wokół jednego i tego samego tematu. Przykładowo w HL pojawił się znowu Holak, który w kółko i wciąż musi odpowiadać na pytania o Xayoo Industries, choć wiadomo już chyba wszystko.

Jest też Fagata, do której pytania ograniczają się jedynie do głosówek, jej podejścia do Stuu, całej historii wokół jej osoby, którą również wszyscy doskonale już znają. Nie mniej jednak dość zabawnie ogląda się kierunek, w jakim to zmierza.

Propozycja zagrania w filmach dla dorosłych

Fagata nagrała ostatnio odcinek z Lizą (możecie kojarzyć od Frania), w którym dziewczyny odpowiedziały między innymi na pytanie o to, z iloma mężczyznami spały(jakby ktoś był ciekawy, to Fagata wymieniła 7 osób). Ciekawe, że mówienie o tym poparła przykładowo Maja Staśko.

Nic więcej dziwnego, że temat ten przewinął się także podczas „Rundek”. Zabawne, że do studia dodzwoniła się osoba podająca się za reżysera filmów dla dorosłych z pewną propozycją dla Fagaty. Ogólnie youtuberka mówi także, że jak już to założyłaby OF. Ale co ciekawe, rozważy opcję pojawienia się na planie.

Przy okazji warto wspomnieć o tym, że Fagata kompletnie nie oglądała filmu Mandzia, bo nie lubi patrzeć na materiały na swój temat. Abstrahując jednak od tego widać, że ma naprawdę dość tego, jak ludzie podchodzą do jej osoby.

Fagata jest chyba jedną z niewielu youtuberek, których dramy ciągną się tak długo. To za sprawą youtuberów, którzy ciągle o tym przypominają. Zazwyczaj tego typu dramy kończą się w dosłownie kilka tygodni.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka