w

Przerabiali zdjęcia i filmy polskich streamerek Twitch i youtuberek na 18+. Skończyło się banem

Niewiele osób wie, że w sieci było miejsce, w którym ludzie przerabiali zdjęcia polskich streamerek Twitch i youtuberek na takie przeznaczone dla osób dorosłych. Pojawiały się tam także przeróbki filmowe.


W polskim Internecie jest kilka naprawdę dziwnych miejsc, o których istnieniu ludzie często dowiadują się po fakcie. Od kilku tygodni część influencerek zgłaszała szczególnie jeden subreddit, na którym publikowane były ich przerobione zdjęcia.

Większość zdjęć i filmów była niesamowicie nieudolna, wręcz karykaturalna, na inne jednak ludzie faktycznie się nabierali.

Co tam było?

W wielkim skrócie, ludzie brali twarze streamerek Twitch i youtuberek, również z Ekipy i doklejali do nich inne części ciała. Część dziewczyn o tym wiedziała i cały czas posty były zgłaszane. Do tej pory nie skończyło się to jednak na niczym szczególnym.

Zataczało to coraz większe kręgi, docierając również na Discordy, które były promowane „wyciekami nud*sów”. Oczywiście wszystko to było nieprawdziwe.

Po wielu zgłoszeniach dzisiaj Reddit zdecydował się zbanować całą społeczność. Oczywiście nadal da się odszukać kopie, ale nie ma tam nic niesamowitego. Ban został nałożony dzisiaj.

Takich subredditów jest całkiem sporo, choć niekoniecznie polegają one na przerabianiu zdjęć. Z wieloma streamerki i youtuberki walczą, więc pewnie czeka ich taki sam los.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka