w

Psycho Couple pozwało Narcyza za jego diss. Youtuberzy komentują

Psycho Couple, czyli para nagrywająca na Youtube pozwała ostatnio jednego z youtuberów.


Psycho Couple to bardzo specyficzny kanał na Youtube, który często porusza kontrowersyjne tematy. W efekcie na stałe wyłączone ma komentarze i oceny pod filmami.

Ostatnio w internecie zrobiło się głośno o sprawie pomiędzy właśnie Psycho Couple, a Narcyzem, który jakiś czas temu nagrał „diss” na parę. Finalnie film został usunięty, natomiast w internecie jest sporo jego kopii.

Pozew Psycho Couple

To z filmu Narcyza wiele osób dowiedziało się, że faktycznie do sądu wpłynęła sprawa. Youtuber w swoim stylu przeprosił i jednocześnie poprosił, by wycofano pozew.

To jednak według Psycho Couple ma niewiele wspólnego z przeprosinami. Jak zaznaczają na swoim nowym materiale, będą walczyć o swoje dobre imię. Para zamierza przeznaczyć wygrane pieniądze na cele charytatywne.

„Nie można odpuszczać, nie może się dziać takich rzeczy niefajnych dużo i mamy nadzieję, że tą sprawą pokażemy, że łamanie prawa i robienie komuś czegoś niefajnego jest niedozwolone. Może inni się zastanowią następnym razem, czy warto.”

Ta sytuacja może być bardzo ciekawa, jeżeli chodzi o polską scenę Youtube. Z jednej strony kanał, który ma duże zasięgi, ale boryka się z opinią. Z drugiej Narcyz, który zdaje się nie przejmować oskarżeniami i sprawą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka