w

Rafonix, popularny polski youtuber przyłapany na łamaniu przepisów drogowych

Samochód z rejestracją “S1 RAFON” został przyłapany na jednym z filmów “STOP CHAM”, gdzie widać, jak jego mercedes pędzi po pasie awaryjnym.


Trudno powiedzieć, czy faktycznie był to Rafonix, czy ktoś w jego samochodzie. Na pewno jednak mercedes z rejestracją “S1 RAFON” został przyłapany na gorącym uczynku.

Na kanale “STOP CHAM” pojawił się standardowy film z niebezpiecznymi sytuacjami na polskich drogach. Pod koniec widać, jak mercedes wyprzedza wszystkich niezgodnie z przepisami.

Warto wspomnieć, że jakiś czas po zakupie tablice rejestracyjne zostały prawdopodobnie zmienione na indywidualne.

Mercedes Rafonixa przyłapany na łamaniu przepisów

Ujęcie jest dość krótkie. Widać na nim dwie wyprzedzające się ciężarówki, za którymi jedzie samochód osobowy. Rafonix, lub ktoś, kto prowadził mercedesa najwyraźniej uznał, że nie będzie czekał i wyprzedzi wszystkich korzystając z pasa awaryjnego. Pech chciał, że zostało to nagrane.

Rafonix zaczynał od streamów z Tibii, stał się rozpoznawalny głównie przez swoje kontrowersyjne zachowanie i kłótnie z Danielem Magicalem. Dzisiaj współtworzy jeden z najpopularniejszych kanałów na Youtube o nazwie MASNO jako “Masny TED”.

Mandat za tego typu przewinienie wynosi do 500 złotych. Najpierw sytuacja musi być zgłoszona na policję, która potem będzie próbowała ustalać kierowcę. W przypadku niewskazania sprawy, ukarany zostanie właściciel samochodu.