w

Rafonix usunął tę wypowiedź z Twitcha. Pytanie, po którym został skrytykowany także zniknęło

Rafonix dzisiaj ponownie dał o sobie znać. Streamer najpierw spytał widzów o pewną rzecz powiązaną ze streamami, a następnie podczas transmisji wypowiedział się o innych influencerach.


Rafonix choć przekonuje, że nie narzeka na swoją sytuację finansową, to jednak znajduje się w kiepskim położeniu. Youtube potraktował go bardzo mocno, wręcz niesamowicie mocno. Inni youtuberzy robili o wiele gorsze rzeczy, a mimo tego albo kompletnie nie ponieśli żadnych konsekwencji, albo bardzo małe. Tymczasem Rafonix ma kompletnego bana na pokazywanie się na YT.

A to głównie Youtube był jego platformą. Ban powoduje także trudności przy ewentualnych walkach, czy brak możliwości pojawiania się u innych youtuberów – jest to naprawdę dotkliwa blokada.

Usunięte klipy i pytanie

O Rafonixie są bardzo różne opinie. Jedni go cenią za szczerość, inni krytykują za to, jaki ma styl. Na pewno jest to osoba, która wiele przeszła i widać, że dalej boryka się z niektórymi rzeczami.

Dzisiaj youtuber spytał na swoim Facebooku, co ludzie uważają o jego pomyśle na lokowania.

https://www.facebook.com/RafonixOfficialFanPage

Jak można się domyślać, spotkało się to z niezbyt pozytywnym odbiorem. Komentarze, jakie się tam pojawiły:

Tyle lokowań chyba odpowiada na pytanie o sytuację finansową Rafonixa – nie ma on problemów ze zdobyciem kolejnych deali. Fakt faktem, pomysł na ich realizację dość średni. Już był w Polsce streamer, który na każdej transmisji robił lokowania – nie wyszło mu to zbyt dobrze.

Rafon swoje pytanie usunął – dostał wystarczającą ilość odpowiedzi. Nie wzbudziłoby to pewnie większych emocji, gdyby nie wypowiedzi youtubera na Twitchu. Dość mocne wypowiedzi;

Klip: https://www.twitch.tv/rafonixszef

Klip: https://www.twitch.tv/rafonixszef

Wchodząc na kanał TTV widać, że w sumie wszystkie dzisiejsze klipy zostały usunięte:

Dość dziwna sytuacja, ale stali widzowie Rafonixa wiedzą, że mówi on dokładnie to, co w danej chwili myśli. Jak wspominaliśmy, jedni to doceniają, inni krytykują.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka