w

Reżyser życia, popularny youtuber zaczyna pozywać za zniesławienie. Usuwa przeprosiny

Reżyser Życia kończy ten rok z kolejną, mocną deklaracją. Ponoć sprawa o jego zniesławienie jest już w sądzie.


Reżyser Życia to popularny polski youtuber, który zajął się tworzeniem filmów. Jego materiały budziły różne emocje, natomiast finalnie twórca został podsumowany w filmie Gargamela, w którym wymieniono wiele różnych rzeczy, które zdaniem Jakuba Chuptysia nie powinny mieć miejsca.

Najpierw była cisza, potem Reżyser opublikował swoje przeprosiny, by finalnie je usunąć. Jaki był tego powód?

Pozew Reżysera Życia

Reżyser Życia ma obecnie bardzo słabe oceny pod najnowszymi filmami. Wyświetlenia też są dalekie od tych, które robił normalnie. Jak czytamy w komentarzach, jego współprace zostały zerwane, a sytuacja jest daleka od doskonałej.

https://www.wykop.pl/wpis/54490841/ale-jak-to-ludzie-moga-obrazac-rezysera-gowna-nawe/#comment-193464335

Youtuber zdecydował się usunąć swój film z przeprosinami, zablokować komentarze pod najnowszym filmem i wyłączyć możliwość oceniania, jak jak mówi, „głosują głównie fani Gargamela”. Czy rzeczywiście tak jest? Trudno powiedzieć, natomiast o Reżyserze mówił również Wardęga i wiele, wiele innych osób.

https://www.wykop.pl/wpis/54480471/i-cyk-rozprawa-sadowa-rezyserzycia-polskiyoutube-w/

Kto dostał pozew? Z wiadomości wysyłanych przez Reżysera można się domyślać, że chodzi tutaj o Gargamela, ale zbiera także wszystkie komentarze na Youtube i być może także za nie będzie pozywał.

https://www.wykop.pl/wpis/54490841/ale-jak-to-ludzie-moga-obrazac-rezysera-gowna-nawe/

Sytuacja jest niesamowicie rozwojowa i kompletnie nie wiadomo, jak się zakończy. Póki co youtuber prosi wszystkich, by wstrzymać się na czas Świąt z obrażaniem. Można się łatwo domyślić, że niewiele to daje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka