w ,

Robi streamy z basenu, a została zbanowana za strój króliczka. Twitch w pełnej okazałości

Jedna ze streamerek została zbanowana za strój króliczka.


“supcaitlin” to jedna ze streamerek, której transmisje polegają głównie na kąpaniu się w basenie. Przypomnijmy, że Twitch dopuszcza stroje kąpielowe do momentu, gdy kamera nie jest ustawiona w specyficzny sposób, lub gdy stroje są prześwitujące.

Zdaniem społeczności TTV, takie streamy ogólnie powinny być zakazane, głównie przez wzgląd na ich bardzo seksualny charakter.

“Strój kąpielowy jest dopuszczalny, o ile całkowicie zakrywa genitalia. Osoby prezentujące się jako kobiety muszą także mieć zakryte sutki. Nie jest wymagane pełne zakrycie pośladków, ale widok kamery skupiający się na nich wciąż podlega naszym zasadom dotyczącym zawartości o podtekście erotycznym. Okrycie musi być całkowicie nieprzezroczyste, nawet gdy jest mokre. Przejrzyste lub prześwitujące stroje kąpielowe lub inne elementy odzieży nie stanowią wystarczającego okrycia.”

Ban za strój króliczka

Zasady Twitcha wydały się widzom dość zabawne w momencie, gdy streamerka supcaitlin została zbanowana za nieodpowiedni strój. Tyle, że w ogóle nie chodziło o strój kąpielowy. Żeby zrozumieć problem, najpierw należy obejrzeć najpopularniejsze klipy na kanale streamerki.

Ponad 100 tysięcy wyświetleń na tym jednym klipie pokazuje, że supcaitlin jest naprawdę popularna. Jej inne klipy wyglądają następująco:

Ban nałożony na 24 godziny nie miał jednak z tym nic wspólnego. Streamerka potwierdziła w swoich mediach społecznościowych, że platforma miała obiekcje co do stroju króliczka.

Konto zostało już odwieszone i nadal transmituje z basenu. A widzowie coraz bardziej zastanawiają się, o co tutaj dokładnie chodzi i dlaczego tego typu streamy są w ogóle dopuszczone.