w

Samochód polskiego youtubera został spalony. „To, co się stało to jest sku***yństwo”

Jeden z polskich youtuberów przekazał w swoich mediach społecznościowych, iż jego samochód zastępczy został spalony. Czy na pewno?


Od jakiegoś czasu trzeba bardzo mocno poddawać pod wątpliwość informacje, jakie przekazują swoim widzom niektórzy youtuberzy. Tak jest w tym przypadku. Jeden z influencerów na swoim TikToku opublikował film z ponoć spalonym samochodem zastępczym.

„To, co się stało to jest sku***yństwo, dwa dni nagrywek i moje auto zastępcze wygląda tak” – mówi youtuber, następnie pokazując spalony samochód.

Czy to faktycznie pojazd zastępczy youtubera?

Mało kto dał temu wiarę, szczególnie, że samochód to stare BMW – trudno w ogóle znaleźć jakiegoś ubezpieczyciela, który dawałby taki samochód zastępczy, o ile w ogóle to możliwe. Ale ludzie w komentarzach biorą to jak najbardziej na poważnie.

Video

Youtuber, o którym mowa to „ZTROLOWANY”, którego część może kojarzyć z dość specyficznych filmów o tematyce CS:GO, czy właśnie z Prime. Wątpliwe, by faktycznie był to samochód należący do youtubera, ale żyjemy w takich czasach, że wszystko jest możliwe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka