w

Sasha Grey zbanowana na TikToku z naprawdę dziwnego powodu. Powiedziała, że lubi…

Sasha Grey choć kojarzona jest tylko z jednym, to często można ją oglądać chociażby na Twitchu, czy TikToku – streamuje ostatnio na obu platformach jednocześnie.


Sasha Grey wyróżnia się na tle innych streamerek tym, że w sumie nigdy nie ma odsłoniętego dekoltu. W większości przypadków siedzi w bluzach, albo zbyt dużych koszulach, zupełnie nie zwraca uwagi osób, które szukają na Twitchu jakiejkolwiek nag***ści.

Dlatego dość zaskakujące, że streamerka została nagle zbanowana na TikToku. Szczególnie, że był to dzielony stream z Twitchem, gdzie na Twitchu nie doczekała się żadnej blokady. W sumie byłoby zabawne, gdyby TTV w ogóle zdecydował się na banicję.

Sasha Grey zbanowana na TikToku

Ban Sashy został nałożony za mowę niena***ści, a przynajmniej tak to tłumaczy platforma. Ale uwaga, co Sasha w ogóle powiedziała, by zasłużyć na banicję? Po prostu odpowiedziała, że lubi gejów i nie ma nic przeciwko nim. Poważnie.

Ban jest więc raczej dość zaskakujący, ale chyba każdy, kto tworzy na ten platformie jest do tego przyzwyczajony. TT lubi sobie zbanować coś nawet kilkukrotnie, po składaniu odwołań i przyznawaniu racji użytkownikom. Platforma naprawdę ma niezbyt sprawnie działające filtry, które po prostu zawodzą przy najprostszych kwestiach.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka