Reklama

Skolim bardzo mocno o artystach. Nazywa ich „k…” i nie zostawia suchej nitki

Rozrywka

Kajetan Przybylski

Skolim bardzo mocno o artystach. Nazywa ich „k…” i nie zostawia suchej nitki
Reklama

Skolim, jeden z polskich wykonawców bardzo mocno wypowiedział się o innych artystach. Wszystko to w kontekście dawania ich pieniędzy z podatków zwykłych...

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości i śledź nasze sociale.

Wybrane dla Ciebie
Reklama
Reklama
Reklama
Powrót do strony głównej