w

Smutny Nitro po zapowiedzi Jacka Murańskiego. High League wsadziło youtubera na minę

To jedna z dziwniejszych sytuacji, jaka się wydarzyła na High League 5. O tym, że zapowiedziano walkę Jacka Murańskiego z Najmanem wiedzą chyba wszyscy, ale to ma drugie dno.


Nitro ma bardzo ostre stosunki z Fame i oczywiście Jackiem Murańskim. Sam youtuber mówił, że Hugh League do niego dzwoniło, wspierało etc. Efektem tego było zatrudnienie Nitra w „hejt roomie” – programie High League.

I teraz dzieje się chyba najdziwniejsze – Nitro zatrudniony przez HL dowiaduje się na wizji o tym, że właśnie ogłaszany jest Jacek Murański w High League, który zawalczyć z Najmanem. Reakcji youtubera można się było spodziewać.

Co na to Nitro?

Czyli Nitro był z jednej strony wspierany przez High League, a nawet zatrudniony, z drugiej federacja bez jego wiedzy zatrudniła również Jacka Murańskiego. Youtuber dowiedział się o tym podczas streama na rzecz High League.

Klip: WOWZA

Jego reakcja jest dokładnie taka, jakiej można się było spodziewać. Pytanie tylko, co youtuber postanowi dalej. Na jego Twitterze pojawiła się informacja o tym, że odniesie się do tego w następnych godzinach. Niby HL nie daje Jackowi Murańskiego „platformy”, więc kto wie.

Postów na ten temat jest kilka:

Trudno powiedzieć, dlaczego High League nie poinformowało Sergiusza o tym, że Jacek Murański będzie walczył, może się czegoś obawiano, a może liczono na kontrowersje, jakie właśnie mają miejsce.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka