w

“Spryciarz” próbujący zastrzec znak towarowy Ekipy robi to samo z 7more7. Co na to Nitro?

FOT. 7MORE7

Od kilku dni trwa dyskusja na temat znaków towarowych tak samo Ekipy, jak i 7more7.


Większość osób, które kojarzą TheNitroZyniaka doskonale wie, że youtuber posiada własną markę odzieżową. Jest ona znana wśród społeczności i sporo osób docenia ją za wysokiej jakości ubrania w interesujących wzorach.

Okazuje się jednak, że ktoś postanowił zastrzec sobie znak towarowy 7more7, co mogłoby oznaczać, że Nitro ma pewne problemy, lecz czy aby na pewno? Co ciekawe, jest to dokładnie ta sama osoba, która próbuje zrobić to z logiem Ekipy.

Nitro wypowiada się w kwestii zastrzeżenia znaku towarowego 7more7

Sprawa znaku towarowego 7more7 stała się w ostatnim czasie całkiem głośna, w związku z czym sam Sergiusz wypowiedział się w tym temacie.

Dosłownie nic to nie zmienia, że ktoś próbuje zastrzec znak 7more7. Żeby zastrzec jakiś znak towarowy, logo, cokolwiek, trwa to bardzo długo. Na Polskę to raz, a na Europę to już w ogóle. Dosłownie nic to nie zmienia, logo jest moje i zostanie w miarę możliwości (…) zastrzeżone. To nic nie zmienia, że ktoś jakieś roszczenia sobie wystosował. Być może jest to ciekawy news pod tym względem, że może się komuś wydawać, że coś się dzieje, ale w skrócie to nic się nie dzieje. Kontrowersyjnie się to czyta (…), ale tak naprawdę nic się nie zmienia. 

Klip: B’Killer FM

Wygląda na to, że sprawa cały czas jest w toku, natomiast dla samego youtubera nie jest to zbyt znaczący problem. Prawdopodobnie sprawa zamknie się już w ciągu najbliższych tygodni lub miesięcy i wszystko rozejdzie się bez większego szumu.

Inaczej byłoby, gdyby nikt tego nie wychwycił.