w

Stalker groził streamerce Twitch śmiercią jej taty, jeżeli ta nie pokaże na streamie odsłoniętego dekoltu

Streamerki czasem borykają się z naprawdę okropnymi sytuacjami.


adeyAnh to popularna streamerka Twitch, którą obserwuje blisko 250 tysięcy osób. Na Twitterze ujawniła, jak przerażająca sytuacja spotkała ją podczas prowadzenia streama. To potwierdza, że stalkerzy naprawdę potrafią przerazić.

Streamerka opisała sytuację, w której ktoś groził śmiercią jej taty, jeżeli ta w tym momencie nie odsłoni na streamie swojego dekoltu i nie pokaże „wszystkiego”.

Straszna sytuacja adeyAnh

Według tego, co pisze adeyAnh na Twitterze, ktoś do niej zadzwonił, informując ją o tym, że przetrzymuje jej tatę i jeżeli nie odsłoni dekoltu podczas transmisji na Twitchu, to stanie się najgorsze.

Na szczęście wszystko to było wymyślone poza poprawnym adresem streamerki. Ta szybko zadzwoniła na policję i upewniła się przez rodzinę, że tacie nic nie jest.

Trudno sobie wręcz wyobrazić, co czuła adeyAnh. Ktoś podaje dokładną lokalizację domu, grozi jej tacie z powodu streamu, co zdecydowanie jest jedną z najdziwniejszych akcji, jakie ostatnio wydarzyły się na Twitchu.

Co gorsze, zjawisko to jest coraz częstsze. W 2020 roku doszło do kilkudziesięciu wtargnięć policji do streamerów, bo funkcjonariusze dostawali fałszywe informacje o nielegalnych substancjach, bądź też byli ofiarami kiepskich żartów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka