w

Streamer przyłapał włamywaczy podczas swojej transmisji IRL. Stream nagle się zakończył

Jeden z zagranicznych streamerów prowadził klasyczną transmisję IRL, gdy w pewnym momencie spotkał dwóch mężczyzn włamujących się do sklepu.


IRLe bywają naprawdę zaskakujące. Stosunkowo mało popularny streamer “jamonitmack” podczas swojej transmisji zauważył dwóch mężczyzn, którzy usiłowali dostać się do zamkniętego sklepu. Streamer przeszedł obok nich, po czym zadzwonił na policję.

Całość wyglądała dość groźnie, szczególnie że transmisja została znienacka przerwana, a streamer nie poinformował, co było dalej. W pewnym momencie po prostu zakończył nadawać.

Złodzieje przyłapani podczas transmisji

Trudno powiedzieć, co działo się później i jaki ciąg dalszy będzie miała ta historia. Na pewno streamer spotkał kogoś, kto chciał się włamać do sklepu. Zadzwonił na policję, potem na chwilę się zatrzymał i w pewnym momencie stream się skończył.

Konta społecznościowe należące do mężczyzny są chronione, oznacza to tyle, że przykładowo wpisy na Twitterze widzą jedynie osoby, które “jamonitmack” zaakceptuje.

Sam klip z tego zdarzenia staje się coraz popularniejszy, więc zapewne za jakiś czas pojawi się odpowiedź na pytanie o to, co działo się później. Dzisiaj niestety nie wiadomo, jak potoczyły się sprawy.