w

Streamer Twitch musiał po tym kilkukrotnie przepraszać i zapewniać, że to nie tak

Twitch na ten moment bardzo restrykcyjnie podchodzi do tematów zahaczających 18+, tutaj trudno powiedzieć, czy platforma nie zdecyduje się zbanować streamera.


VRChat to na Twitchu niekiedy naprawdę dziwne miejsce, które często zawiera jakieś podteksty. Wiedząc o tym wielu streamerów po prostu porzuciło grę, ale produkcja praktycznie zawsze zapewnia sporą oglądalność.

Tym razem jeden ze streamerów utrwalił sytuację, która może spowodować zbanowanie go. Przypomnijmy, że na Twitchu nie mogą się pojawiać żadne sytuacje “nacechowane”, czyli nawiązujące do tematów 18+. Choć to też nie jest takie proste, bo Twitch dzieli to wszystko na różne przypadki.

Coś, co może prowadzić do bana

Jeden ze streamerów grał w VRchat, gdy doszło do dość dziwnej sytuacji. Potem musiał kilkukrotnie przepraszać TTV i tłumaczyć, że nie było to w żaden sposób nacechowane 18+.

Tego typu rzeczy kiedyś by szokowały, dzisiaj już nawet nie za bardzo dziwią. Ludzie są przyzwyczajeni, że Twitch stał się miejscem dość kontrowersyjnym, gdzie nie chodzi już tylko i wyłącznie o granie i rywalizację.