w

Streamer Twitch po powrocie dostał propozycję walki z Fame MMA. Miałby walczyć z youtuberem

Fame MMA zatacza coraz szersze kręgi, jeżeli chodzi o wybór zawodników do swojej federacji. Na kogo padło tym razem?


Trzeba zaznaczyć, że to jeszcze nic pewnego. Jednak do polskiego streamera Twitch faktycznie zadzwonił Wojtek Gola z pytaniami o wagę i wszystkie niezbędne dane. Pojawił się także ewentualny przeciwnik, jeden z youtuberów.

Kto otrzymał ten telefon? Chodzi o xntentaciona, ostatnio dość kontrowersyjnego twórcę, nie ze względu na przedstawiany na streamach kontent, a ogólne zachowanie na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Xntentacion vs Spysiński?

Podczas ostatniej transmisji streamer otrzymał telefon od Wojtka Goli, mówiąc:

Boxdel dzwoni, mówię poważnie, a w zasadzie Wojtek Gola.

Padła także wstępna propozycja ewentualnego przeciwnika w postaci youtubera commentary – Mateusza Spysińskiego. Wszyscy powinni kojarzyć, że ci influencerzy nie za bardzo za sobą przepadają.

Zadzwonił, w skrócie, do mnie pewien gość z pewnej federacji i się zapytał: no słuchaj, ile ważysz, ile masz wzrostu? Ja mu podałem dane. I on zasugerował, że jest pewien Spysiński ewentualnie. Ja mówię, że coś tam kojarzę, bo kojarzę użytkownika. On powiedział, jakbyście mieli walczyć, to chyba musi schudnąć, a ja mówię: no powinien. Nic pewnego, tak wam mówię między nami.

Klip: https://www.twitch.tv/xntentacion

Trudno powiedzieć, czy do takiej walki może dojść i jaką będzie się ona cieszyła popularnością. Obecna oglądalność streamera nie może się równać z jego peakiem, ale zdecydowanie ma swoją społeczność, która chętnie przychodzi na transmisje.

Praktycznie każdy stream kończy się jednak z ujemnym wynikiem, jeżeli chodzi o liczbę obserwujących.