w ,

Streamer Twitch podczas transmisji IRL przypadkowo przyłapał w lesie pewną parę…

Jeden z brazylijskich streamerów prowadzących transmisję IRL natknął się w lesie na pewną parę.


Od dawna wiadomo, że streamy IRL (In Real Life) niosą za sobą pewne ryzyko. Do tej pory jednak streamerzy bardziej martwili się o prawa autorskie czy przestrzeganie przepisów drogowych, niżeli o spotkanie w środku lasu mężczyzny i dziewczyny, którzy postanowili uprawiać tam miłość.

Co najdziwniejsze w tej sytuacji, to Twitch nie zbanował kanału, choć klip stał się niesamowicie popularny na Twitterze. W tym momencie ma ponad 200 tysięcy wyświetleń.

Życie pisze różne scenariusze

Oczywiście nie możemy pokazać wersji bez cenzury, natomiast stosunkowo łatwo można ją wyszukać. Jak czytamy w oryginalnym tweecie napisanym przez streamera o nicku “stereonline”:

“Postanowiłem zacząć streamować coś innego… Wszystko szło dobrze do momentu… Jeżeli dostanę bana, to wiedzcie, że was kocham. Zatrzymajcie dla mnie waszego Prime”

Sama transmisja polegała po prostu na jeżdżeniu crossem po lesie. Raczej nikt nie sądził, że może to być zagrożone banem.

Czy takie akcje wpływają na popularność streamera? Jak najbardziej. Widać to chociażby po statystykach z ostatnich 24 godzin.

Klip oczywiście nie mógł zostać na Twitchu, natomiast pojawienie się go na Twitterze zaowocowało ponad 700 nowymi obserwującymi w momencie, gdy normą było od 15 do 51. Gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem oryginału.