w

Streamer Twitch przypadkowo pokazał, co właśnie oglądał na drugim monitorze

Erobb, jeden z popularnych streamerów Twitch, zaliczył dość nietypową wpadkę, pokazując ekran z drugiego monitora.


“BOOBA” streamy na Twitchu nie są już tak popularne, jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale dalej mają miejsce. Nadal obecność strojów kąpielowych tłumaczona jest basenem, co wciąż działa.

Streamerki robią, co mogą, by przyciągnąć do siebie widzów. W Polsce tego trendu nie ma, a jak tylko się pojawia, to niemal od razu jest banowany. Za granicą nie ma banów, nie ma nawet ostrzeżeń. Chyba że chodzi o transmisje wprost nacechowane 18+.

Wpadka streamera Twitch

Swego czasu popularne na TTV było przeglądanie “BOOBA” kontentu, natomiast ocenianie innych ludzi pod kątem ich wyglądu jest bardzo ryzykowne – za to już można dostać bana. Dlatego większość popularnych twórców kompletnie z tego zrezygnowała. Dotyczy to także ankiet na “najładniejsze streamerki” etc.

Tak czy inaczej, Erobb najwyraźniej oglądał jeden z żeńskich streamów, co pokazał, przełączając karty. Ludzie oczywiście zaczęli się śmiać, a streamer tłumaczył, że ktoś to wysłał na czacie, a on po prostu w to kliknął.

Co to za klip? Został on już usunięty, bo naturalnie zaczął zdobywać zbyt dużo atencji. Są jednak inne, dokładnie z tego samego streama.

To zupełnie normalne ćwiczenia streamerki, oczywiście nie ma w nich nic, co mogłoby podchodzić pod bana. Strój kąpielowy to kwestia basenu, ćwiczenia są zdrowe i tak mija czas na TTV.