w

Streamer Xayoo Industries ujawnia, ile zaproponowało mu pieniędzy za walkę. Fame MMA, High League?

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Mokry Suchar dostał propozycję walki w jednej z federacji. Teraz wiadomo, ile pieniędzy mu oferowano.


Freakowe gale okazały się strzałem w dziesiątkę. Obecnie jest to jeden z głównych tematów w polskim Internecie. Federacje muszą walczyć o kolejnych zawodników, bo konkurencja na rynku gal jest coraz większa. Okazuje się, że propozycję walki dostał teraz Mokry Suchar.

O tym pisaliśmy wczoraj. Dzisiaj natomiast wiadomo, na jakie pieniądze może liczyć streamer. Niestety, Suchar nie chce ujawniać, o jaką federację chodzi. Można się jedynie domyślać, że mowa o Fame MMA, albo High League, choć nijak nie jest to potwierdzone i równie dobrze o streamera może walczyć jeszcze ktoś inny.

Ile pieniędzy można dostać?

Mokry Suchar podczas streama ujawnił dokładną kwotę, którą mu zaproponowano. Oferta jest jeszcze do negocjacji, natomiast podstawa to 120 tysięcy netto i 4.5zł brutto za każdego reflinka.

Streamer nie zamierza jednak przyjmować tej oferty i to z kilku powodów. Tym najważniejszym jest fakt, iż nie ma tak naprawdę żadnego przeciwnika, nie ma z nikim konfliktu.

 

Klip: Popo Steve na Youtube | Oryginalnie: twitch.tv/mokrysuchar

Być może kiedyś Suchar ujawni, kto mu zaproponował walkę. Na ten moment jest to tajemnicą.