w

Streamerka myślała, że zasłanianie ręką wystarczy. Ale i to jej nie wyszło

Tutaj zdecydowanie będzie potrzebne nowe konto. Streamerka nie była w stanie zasłaniać swoich argumentów. Zresztą chyba polowała na wpadkę.


Czasem tak się na streamie dzieje, że stosunkowo nowe dziewczyny są przekonane, iż zasłanianie się rękami kompletnie wystarczy do uniknięcia bana. No tak nie jest i to od dawna. Chyba że mowa o „sztuce”.

Wówczas na luzie to przechodzi. Ale w tym przypadku nie były to streamy ze sztuki. Nie były to nawet transmisje basenowe, a typowe „rozmowy”. Streamerka dała się namówić do tego, by zdjąć koszulkę.

Będzie potrzebne nowe konto

Tutaj nie było bana na 3 dni, zamiary streamerki były bowiem bardzo oczywiste i jednoznaczne. Chodziło nie o pomyłkę, a zwyczajnie o zebranie atencji od widzów i jednoczesne zwiększenie ich ilości.

Co zabawne, streamerka nie dała rady nawet zakrywać swoich „argumentów”. Te w pewnym momencie jej zwyczajnie wypadły z rąk.

Video

Cały klip tutaj. Moment, w którym streamerka dała sobie spokój z zakrywaniem na końcu. W tym momencie kanał jest zawieszony. Nie wiadomo, czy w ogóle dziewczyna dostanie jeszcze jakąkolwiek szansę powrotu na TTV.

Może być z tym trudno, bo jej oryginalne konto nie było aktywne przez ponad rok. Jest zbanowane. Kolejne założenie konta mogło zostać potraktowane nawet jak omijanie bana.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka