w

Streamerka nie wiedziała, że jej chłopak włączył streama. Zaczęła… na kamerce

Jedna ze streamerek umawia się z innym streamerem. To normalne, że do siebie dzwonią na Discordzie etc. Problem w tym, że dziewczyna nie wiedziała, iż u jej partnera trwa transmisja.


Rozmawianie ze sobą z kamerkami bywa ryzykowne. Przekonała się o tym jedna z dziewczyn, która rozmawiała ze swoim partnerem. Można wspomnieć, że streamer od 2022 roku jest permanentnie zbanowany na Twitchu. Musi więc streamować na Kicku.

Za tę akcję pewnie na TTV pojawiłby się ban, na Kicku wystarczyło usunąć klipa. W każdym razie wpadka oczywiście szybko się rozeszła, bo VOD został na platformie.

Na kamerce

Dziewczyna na streamach robiła też dziwne rzeczy, całując się z innymi. Posiada też niebieską platformę, więc ta wpadka nie robi na niej większego wrażenia, przynajmniej w teorii. Ostatnio przykładowo całowała się z inną dziewczyną:

Video

Streamer rozmawiał ze streamerką na kamerkach przez Discorda. W pewnym momencie dziewczyna zaczęła się „bawić” ubraniem. Streamer dopiero po chwili się skapnął, że streamerka w sumie pozbywa się bluzki.

Video

Pełna wersja nadal jest normalnie dostępna, co pozwala sądzić, że nikt tam się tym nie przejął. Cóż, takie towarzystwo, gdzie tego typu rzeczy przechodzą bez większego echa. Ponieważ to Kick, to raczej nie należy się spodziewać żadnych większych ani w sumie też i mniejszych konsekwencji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka