w

Streamerka stara się o partnera. Dlatego na jej streamach 8-latka wyzywa policję, a jej siostra robi fikołki

emigr4ntk4 to polska streamerka, która dopiero zaczyna swoją przygodę z Twitchem, jej popularność jednak szybko rośnie.


Na Twitchu nie jest łatwo się wybić, dlatego każdy nowy twórca kombinuje, w jaki sposób odróżnić się od innych. Transmisje emigrantki na pewno wybijają się na tle wszystkich pozostałych, ale trudno powiedzieć, czy w pozytywny sposób.

Podczas streamów dochodziło już do różnych, dziwnych sytuacji. Dużą i wydaje się, że ważną częścią transmisji jest widok na dekolt – coś, co stoi w oczywistej sprzeczności z regulaminem Twitcha.

emigr4ntk4 na Twitch

Na streamie czasami pojawia się 8-letnia siostra streamerki, której zdarza się mówić zaskakujące rzeczy, jak przykładowo to, że próbowała podtopić starszą siostrę i musiał jej pomagać ratownik. Jeden z najpopularniejszych shotów na kanale to prośba młodej dziewczynki o puszczenie…

To jeden z tych streamów, który trudno sensownie opisać. Kilka dni temu oglądało go kilkadziesiąt osób, teraz liczba widzów przebija 400. Dlaczego? Streamerka wykonuje świece, przeskoki przez okno, rozciąga się w kuchni, czy chodzi po meblach.

Sama zaznacza, że chce uzyskać status partnera i za bardzo nie przejmuje się negatywnymi opiniami. I trudno stwierdzić, czy to dobrze, czy źle. Nowi streamerzy nie są tak bardzo obserwowani przez moderację i wiele rzeczy uchodzi im na sucho. Szczególnie, że u emigrantki wiele shotów jest usuwanych, a możliwość ich robienia została ograniczona.

Czy ten stream można zaliczyć do szkodliwych? Raczej nie, choć praktycznie pewnym jest, że streamerka zostanie niedługo zbanowana. Pytanie tylko na jaki okres czasu.