w

Streamerka Twitch bardzo inteligentnie sprawdza, czy jej bombki rzeczywiście są szklane

Wszyscy kojarzą te bombki na choinki, które spadają i nagle odbijają się od ziemi.


Wieszanie bombek na choince to świetne zajęcie. Czasami jednak niektórych trochę ponosi przy sprawdzaniu, czy na pewno mają prawdziwe bombki ze szkła. Wiadomo, że dzisiaj większość jest produkowana z plastiku – bo taniej.

Efekt tego taki, że często te bombki odbijają się od podłogi. Jest to o tyle dobre, że jeżeli taka bombka komuś spadnie, to nic się nie stanie, po prostu gdzieś się poturla, albo wręcz wróci sama nam do ręki.

Chyba, że naprawdę chcemy to przetestować

Jedna ze streamerek chciała sprawdzić, czy aby na pewno ma szklane bombki. W tym celu bez większego przemyślenia zaczęła nimi po kolei rzucać. Nawet się trochę zirytowała, że kupowała bombki ze szkła, a dostała z plastiku. Przynajmniej tak jej się wydawało.

Rzucanie przyniosło raczej spodziewany skutek, streamerka musiała wszystko to sprzątać. Sam klip szybko stał się viralem, bo ponownie pokazuje niezbyt rozsądny tok myślenia. W ogóle zabawny strój do dekorowania choinki, ale to kompletnie na inny temat.

Jeżeli chcecie sprawdzać takie rzeczy, to nie robicie tego w pokoju, szczególnie nie rzucacie po prostu randomowo bombami, żeby się przekonać, czy na pewno są szklane.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka