w

Streamerka Twitch dostała dość interesującą paczkę, a w niej kasa, za którą można kupić mieszkanie

Widzowie Amouranth, popularnej streamerki, już nawet nie zadziwiają innych swoim zachowaniem. Oni po prostu robią to, co zawsze.


Wokół Amouranth, jednej z najpopularniejszych streamerek Twitch, dzieje się w ostatnim czasie naprawdę wiele. Jak nie drama o jej byłego męża, który zmuszał ją do basenowych streamów i ją szantażował, tak znów powrót do swojego „standardowego” contentu jak gdyby nigdy nic, a teraz znowu ciekawe prezenty od fanów.

Choć w tym przypadku tak „opiekuńczych” i troskliwych widzów można Amo pozazdrościć. Na swoim ostatnim streamie streamerka dostała specjalny zestaw do samoobrony, gotówkę, nowy telefon i list od tajemniczego fana, który jej to wszystko podarował.

Podobno nie chce niczego w zamian

Streamerka przeczytała list podczas transmisji. Podobno dostała go od widza, który zostawił swój numer, ale nie chciał niczego w zamian za to wszystko, co jej wysłał.

70 tys. dolarów, co w przeliczeniu wychodzi na około 311 tys. zł, nowy telefon z nowym numerem, którego nikt nie będzie znał, kilka gadżetów do samoobrony na mieście. Ponadto w liście znalazł się również numer kontaktowy do opłaconego ochroniarza, do którego Amouranth może zadzwonić w każdej chwili.

Na początku streamerka myślała, że pieniądze są fałszywe, ale po dokładnym przyjrzeniu się okazało się, że są prawdziwe. Dodatkowo dziewczyna zwraca uwagę na to, że fan nie chce od niej niczego w zamian, a list jest zupełnie normalnie napisany.

Nie ma żadnego przerażającego: „uciekaj ze mną, proszę, wyjdź za mnie”, jak to zwykle jest.

Niektórzy widzowie zauważyli podobieństwo do tego, co w przeszłości robił MrBeast na Twitchu – przekazywał duże darowizny innym streamerom. Na razie nie wiadomo, czy to on lub inny influencer podobnego kalibru, ale jest taka szansa.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka