w

Streamerka Twitch i seria bardzo niefortunnych zdarzeń. To na pewno musiało boleć

Na Twitchu czasami dzieją się nieprzyjemne rzeczy i raczej nie da się tego uniknąć.


Transmisje IRL pokazują zazwyczaj normalne życie, więc znajdują się na nich tak samo te dobre, jak i złe momenty. Każdy człowiek ma czasami gorszy moment, albo po prostu gorszy dzień, podczas którego nic mu nie wychodzi.

Dokładnie tak miała streamerka z kanału “EXBC”, która chciała pokazać widzom prawdopodobnie ramen. Cóż, skończyło się mocnym poparzeniem i bólem głowy. Streamerka najpierw rozlała na siebie danie, by potem uderzyć się w głowę.

Niefortunne zdarzenia

Ostatnio wiele osób streamuje z Korei i pokazuje, jak po prostu tam się żyje. To całkiem ciekawe transmisje, które rozpoczęły się w sumie przez, a może dzięki League of Legends. W każdym razie, jedna ze streamerek raczej nie będzie dobrze wspominać swojej wizyty w restauracji. Nabawiła się tam oparzeń i bólu głowy.

Klip oczywiście stał się jednym z najpopularniejszych w kategorii rozmów. Głównie dlatego, że uwiecznia jakąś wpadkę. Nie jest to jednak nic, co nie mogłoby się zdarzyć również w domu, choć fakt – trudno byłoby coś rozlać i dołożyć do tego uderzenie o krzesło.